Hokeja Nūjas

Pareizā izvēle

Hokejistam ir milzīgs gandarījums, kad ir beidzot atrasta īstā hokeja nūja. Tam bieži ir nepieciešami vairāki gadi un lieli finanšu ieguldījumi, mainot vienu nūjas modeli ar citu.Daudzi hokejisti, kas ar hokeju nodarbojas profesionālā līmenī, ļoti nelabprāt maina savu pierasto nūjas modeli pret kāda cita ražotāja izgatavoto hokeja nūju – pat, ja viņam par to tiek piedāvāts izdevīgs reklāmas līgums. Katra ražotāja izgatavotā hokeja nūja ir unikāla. Citi ražotaji nespēj tās atdarināt un kopēt, jo katram tomēr ir sava nūjas specifika – cietība, līdzsvars, nūjas svars utt. Pateicoties mūsu plašajam piedāvājumam, Jūs noteikti atradīsiet savu īsto hokeja nūju.

Hokeja nūja ir pati svarīgakā spēlētāja ekipējuma sastāvdaļa, bez kuras jebkurš hokeja veids - ledus, bumbiņhokejs, ielas, inline vai roller hokejs – nav iespējams. Pēdejo 30 gadu laika hokeja nūjas ir ļoti mainījušās. Nevar salīdzināt agrāko laiku monolītās koka nūjas, kas bija ļoti smagas un neparocīgas, ar mūsdienu ultra vieglajām nūjām, kas izgatavotas no karbona (oglekļa šķiedras) un apstrādātas pēc jaunākajām tehnoloģijām. Tāpat pirms vairākiem gadiem bija populāri lietot maksimālas cietības nūjas, tad tagad lielākā daļa profesionālo spelētaju dod priekšroku nūjām ar mazāku cietību, kas spēlējot dod lielāku ripas katapultas efektu un metiens ar mazāku piepūli sanāk specīgaks.

  •          Priekšrocības

 

Hokeja Pasaules veikalos hokeja nūju klāsts iepriecinās pat prasīgakos pircējus. Dažādu veidu hokeja nūjas par izpādošanas cenām. Mūsu veikalā Jums ir iespēja hokeja nūju paturēt rokās, imitēt driblu ar ripu un atsevišķos veikalos pat mēģināt uzmest ripu pa vārtiem, lai iegūtu maksimālu priekšstatu par nūju un tās piemērotību Jums. 

  •          Pareizā izvēle

 Hokeja nūju izvēle Hokeja Pasaules veikalos ir plašakā Baltijā un arī viena no lielākajām Eiropā. Izvēloties nūju, uzmanību ir jāpievērš vairākiem nūju parametriem – nūjas garumam, ielokam un - pats svarīgākais – ir nūjas cietībai. Pārāk cieta nūja, ja Jums nav vēl atstrādāta metiena tehnika, spēlējot hokeju var radīt mikro traumas. Pareizāk būtu izvēlēties tādas cietības nūju, lai nūja darbotos kā papildus amortizators un vienlaikus arī ripas katapulta, kas palīdzētu Jums vieglāk uzmest ripu. Izvēloties nūju bērnam vai pusaudzim, īpašu uzmanību jāpievērš nūjas garumam un cietībai, kā arī tam, cik daudz būs nūja jāsaīsina, lai tā atbilstu bērna augumam. Svarīgi uz veikalu ir doties kopā ar bērnu, saprast nūjas garumu un to vai tā būs jāsaīsina. Ja tā ir jāsaīsina, tad vajag satvert nūju paredzētajā zāģējuma vietā un pamēģināt to palocīt, tas ir, sajust nūjas cietību. Nozāģējot hokeja nūju, ar laiku tā kļūst cietāka. Un, ja sākotnēji hokeja nūja būs jau ar augstas cietības pakāpi, tad vēlāk nozāģēta kļūs kā dzelzs armatūras gabals, ko bērns nevarēs ielocīt.

 

  •          Nūjas konstrukcija

 Pēdējos gados būtiski ir mainījušās hokeja nūju ražošanas tehnoloģijas. Ir grūti iedomāties, kādas nūjas būs pieejamas pēc desmit vai divdesmit gadiem. Iespējams tās kļūs vēl vieglākas, vēl izturīgākas un labāk nobalansētas. Vēl pirms 15 gadiem ļoti populāras bija nūjas, kas izgatavotas no koka. Tagad tādas nūjas izmanto retais spēlētājs, ja nu vienīgi ziemā spēlējot hokeju uz piemājas dīķa. Mūsdienās 95% no tirgū pieejamajām hekoja nūjām ir ražotas izmantojot kompozīta materiālus, lai iegūtu vieglākas, kas maksā dārgāk, vai arī smagākas, kas maksā lētāk, hokeja nūjas. Profesionālajiem spēlētājiem paredzētajām nūjām karbons veido pat 98 % no nūjas materiāla sastāva. Savukārt iesācējiem paredzēto nūju ražošanā pārsvarā izmanto stikla šķiedru, kas ir lētāka, bet arī smagāka. Arī hokeja nūju lāpstiņu “pildījums” katram ražotājam mēdz atšķirties, bet kopumā visi ražotāji izmanto speciālas putas, kas tiek pildītas izmantojot dažādas uzpildīšanas metodes.

 

  •          Nūju Piederumi

 Mūsu veikalā ir pieejams plašs hokeja nūju aksesuāru klāsts. Tie ļauj nūju pielāgot tieši Jūsu ērtībai un vajadzībām. Piemēram, var pagarināt nūju ar koka vai karbona nūjas kāta pagarinātājiem. Plašā izvēle pieejami hokeja nūju uzgaļi, kas izgatavoti no dažādiem materiāliem un dažādās krāsās.  Varēsiet arī iegādāties dažādas izolācijas lentas – plašs izmēru un krāsojumu ar dažādu valstu simboliku klāsts. Tāpat variet iegādāties dažādu veidu hokeja nūju vaskus, kas aizsargā hokeja nūjas lāpstiņu  pret mitrumu, lai spēlētājam nesamazinātos ripas kontroles iespējas.

 

Noteikti neiesakām izvēlēties nezināmas izcelsmes vai grūti pieejamus hokeja nūju ielokus, jo Jūs pieradīsiet spēlēt hokeju tieši ar šo konkrēto nūjas ieloka leņķi. Ja nākotnē būs sarežģīti atrast tādu pašu, Jums var nākties ierasto hokeja nūjas ieloka leņķi mainīt, līdz ar to var ciest Jūsu spēles kvalitāte.Mūsdienās hokeja nūjas ir pieejamas atbilstoši katra spēlētāja vēlmēm un maka biezumam. Lielakā nūju izvēle ir Hokeja Pasaule Fabrika un Volvo, kur ir pieejami vairāk kā 600 unikālu hokeja nūju modeļi. Hokeja pasaule veikalos Jūs vienmēr variet iegādāties jaunāko modeļu nūjas, kā  arī iepriekšējo sezonu nūju modeļus par izpārdošanas cenām.Mūsu veikala preču klāsts apmierinās pašu prasīgāko hokeja entuziastu un profesionaļu vēlmes. Pie mums Jūs variet pasūtīt nūjas, kas izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma – ar  Jūsu vēlamo ieloku, cietības pakāpi, pārklājumu un nūja krāsu. Tiem spēlētājiem, kas joprojām izmanto maināmās hokeja nūju lāpstiņas, plašā klāstā ir pieejami koka un kompozīta materiāla izstrādājumi.

 

 

 

Product successfully added to the product comparison!