Hokeja Slidas

Kā izvēlēties hokeja slidas

Hokeja Slidas ir svarīgākā Hokeja inventāra sastāvdaļa uzreiz pēc hokeja nūjas. Mūsdienās slidas var piemeklēt dažādām kāju un pēdu formai. Pat, ja nepieciešams, pasūtīt katrai kājai atšīrīga izmēra slidas. Ļoti bieži mūsu klienti uzdod jautajumu - kādas slidas mēs iesakām kā labākās? Atbilde ir vienkārša - jo biežāk Jūs plānojiet slidot, jo labākām slidām Jums jābūt.Ja slidošanas biežums ir apmēram viena reize nedēļā, tad var izvēlēties līdz 100 eiro vērtas slidas. Ja slidosiet katru dienu, tad labāk vajadzētu dot priekšroku kvalitatīvākiem modeļiem. Ir svarīgi, lai veikalā, kur iegādājieties slidas, būtu piejami 3 - 5 Jūsu izmēram piemēroti modeļi. Slidas nedrīks pirkt, ja uzvelkot rodas šaubas par slidas saderību ar Jūsu kāju. Iesakām doties uz Hokeja Pasaule Volvo vai Hokeja Pasaule Fabrika veikaliem - tajos ir pieejams plašakais slidu modeļu klāsts.

 

  • Plaša izvēle

Hokeja Slidas pa akcijas cenām līdz pat 1400 slidu modeļu piedāvājumu mūsu veikalos var salīdzināt ar slidu daudzumu  hokeja veikalos ASV. Plašā izvēlē piedāvājam vadošo ražotāju Bauer Vapor , Supreme un Nexus  sērijas, kā arī CCM Tacks, Jetspeed un arī Ribcor izgatavotās slidas, kas ir piemērotas dažādām vecuma grupam un spēlētāju meistarības līmeņiem.  Mēs varam rast risinājumus pat situācijās, kad pircējam ir nestandarta pēdas vai viena pēda ir lielāka par otru, piegādājot speciala pasūtījuma slidas, kas tiek izgatavotas katrai pircēja kājai individuali.

 

  • Īpašības

Ļoti svarīgi ir izvēlēties atbilstošas kvalitātes slidas, īpašu uzmanību pievēršot materiāliem, no kā tās ir izgatavotas. Slidas asmenis, kas ir ražots profesonālai lietošanai paredzētajām slidām, ir izgatavots no nerūsējošā tērauda. Tādām slidām asinājums ir daudz noturīgāks, kas ir būtiski, ja nav iespējas regulāri uzasināt slidas, arī slidas plastmasas daļa ir daudz izturīgāka pret ripas  triecieniem. Piemēram, BAUER jaunie EDGE ražotie maināmie slidu asmeņi ir ļoti ērti, jo spēlētājs var iegādāties vairākus asmeņu komplektus un pats tos nomainīt, kad tas ir nepieciešams.

 

  • Cenas un cenu diapazons

Hokeja Pasaule ir vienmēr soli priekšā saviem konkurentiem gan preču klāsta, gan cenu jomā. Mums ir svarīgi, lai mūsu klienti ir pilnībā apmierinati ar pirkumu!Mainoties sezonām, mēs nocenojam iepriekšējās sezonas slidas un piedāvājam tās par izpārdošanas cenām. Sekojiet preču piedāvājumam mūsu veikalos! Protams, sev pieņemamo cenu līmeni pircējs nosaka pats. Tomēr, ja esat hokeja entuziasts, tad noteikti vajadzētu izvelēties slidas virs 200 Euro. Šāds cenu slieksnis nosaka, ka slidas var izmantot hokeja spēlēšanais nevis vienkāršai paslidošanai.

  • Mērīšana un izvēle

Slidu iegāda ir svarīgakais un laikietilpīgākais proces hokeja inventara sagādāšanas procesā. Slidu pāris ir vairākas reizes jāuzvelk un jāaizšņorē. Jums tajās vajag pastaigāt, pietupties un veikt dažādas kustības, lai saprastu Jūsu patiesās komforta sajūtas. Tomēr šis proces ir tā vērts un noteikti vajag uzmērīt dažādu modeļu slidas. Beigās Jūs izvēlēsieties sildas, kuras  Jums ir vispiemērotākās un kurās Jūs jūtaties ērti, nevis tās, kuras vizuāli patīk vislabāk. Mērot slidas, pievērsiet uzmanību kājas komfortam slidzābakā - vai vietām slidas nespiež vai neberž, tāpat slidzābaki nedrīkst būt pārāk brīvi.

 

Lai slidas kalpotu ilgi un labi, par tām ir noteikti  jārūpējas. Pēc katras sporta nodarbības tām vajadzētu izņemt iekšpēdiņas un izžāvēt. Tāpat slidas ir regulāri jāasina, lai slidojot kājas neizliektos neasu slidu dēļ. Ja sev vai savam bērnam plānojiet izvelēties lietotas slidas, noteikti  jāņem vērā vairākus apsvērumus - cik higiēniski tas varētu būt, kā arī ortopēdijas jautājums - vai iepriekšējam slidu lietotājam bija kādas pēdu problēmas un vai slida nav iznēsāta tā, ka tas varētu negatīvi ietekmēt Jūsu pēdas.

Product successfully added to the product comparison!