Ķiveres

Ražotājs

Ķiveres, ķiveres ar resti, Stikli, Ķiveru Aksesuāri  

No drošības viedokļa hokeja ķivere ir viena no būtiskākajām hokeja inventāra sastāvdaļām. Pat spēlējot šķietami vienkāršo āra hokeju, mēs iesakām Jums lietot ķiveri, lai negūtu galvas traumu. Izvēloties  ķiveri, noteikti liela uzmanība ir jāpieverš ķiveres izmēra atbilstībai galvas apkārtmēram, kā arī vispārējam galvas komfortam tajā. Iegādājoties ķiveri bērnam, vajadzētu tomēr pirkt izmēru, kas dotajā brīdi bērnam der -ne par lielu un ne par mazu. Neatbilstoša izmēra ķivere noteikti nevar pilnvērtīgi aizsargāt bērna galvu un pat radīt traumu.

 
Tehnoloģijas un drošība   

   Mūsdienās ražotāji nepārtraukti pēta un testē ķiveru materiālus un strādā pie to tehniskajiem uzlabojumiem, veicot neskaitāmus triecienu testus visdažādākajos apstākļos. Ķiveru polsterējums tiek ražots izmantojot dažādu putu struktūras un slāņus, kas tiek savienoti, lai maksimāli samazinātu galvas traumas iespējamību trieciena gadījumā. Dažādu sporta veidu ķiveru izgatavotāji regulāri sadarbojas, lai uzlabotu savu izstrādājumu drošības rādītājus.

 
 Laiks izvēlēties

 Hokeja Pasaules veikalos Jūsu izvēlei tiek piedāvātas dažādas ķiveres un to piederumi –  aizsargstikli, restes, skrūves, pretaizsvīšanas airesoli un daudz kas cits. Mūsu veikalos vienmēr varat izvēlēties jaunāko modeļu ķiveres, kā arī iepriekšējo sezonu modeļus par izpārdošanas cenām. Veikalā pastāvīgi ir pieejamas vadošo pasaules ražotaju CCM, Bauer, Warrior izgatavotās ķiveres. Bērniem un pieaugušajiem piedāvājam arī ķiveres ar aizsargresti četrās dažādās krasās – baltā, melnā, sarkanā un zilā. Tāpat ir iespējams savai komandai pasūtīt individuālas krāsas ķiveres.

 

 Ķiveres kopšana

Pēc lietošanas iesakām ķiveri regulāri izskalot, kā arī ik pa laikam izmazgāt ar mīkstu sūkli. Tas nepieciešams, jo galva fiziskas slodzes gadījumā intensīvi svīst un ķiveres polsterējums pats par sevi ir sviedrējošs. Drošības nolūkā ik pa laikam ir jāpārbauda, vai ķiveres skrūves un arī siksniņas kniedes nav sarūsējušas, nolietojušās, atskrūvējušās.Atcerieties - regulāri pārbaudiet un rūpējaties par ķiveres tehnisko stāvokli! 

Product successfully added to the product comparison!